KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15475084
nr 1547 5084
Lars Grandin
(1942-2010), Sverige
Oljemålning, "Modell II". Signerad, daterad -65. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x45 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:16:57
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Lars Grandin
Läs mer om Lars Grandin